T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Muğla İl Sağlık Müdürlüğü Milas Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı
Muğla İl Sağlık Müdürlüğü Milas Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

İdari Mali Hizmetler Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 12/02/2021

 fatihsenel.jpg
 

Fatih ŞENEL

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

 

          1979 yılında Gümüşhane de doğmuştur. 1990 yılında Kabaköy i̇lkokulu, 1993 yılında Arzular Ortaokulu ve 1997 yılında Gümüşhane Sağlık Meslek Lisesi, 2001 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletmecilik Bölümü, 2003 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur.  Beykent Üniversitesinde Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi alanında yüksek lisans yapmıştır.

          2002 yılında başladığı memuriyet hayatında sırası ile Kocaeli Gebze Yenimahalle Sağlık Ocağı, Gebze Sağlık Grup Başkanlığı, İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul T.E.V Sultanbeyli Devlet Hastanelerinde çalışmış ve Sağlık Memurluğu, Taşınır Kayıt Yetkilisi, Mutemetlik, Hukuk Birimi, Gelir Tahakkuk Birimi Müdür Yardımcılığı gibi çeşitli birimlerde görev yapmıştır. Görev süresi içerisinde Taşınır Mal Yönetimi, Satınalma, EBYS, Faturalandırma, Liderlik, Kişiler Arası İlişkiler, Yönetim ve Organizasyon eğitimlerine katılmıştır.

          Askerlik Hizmetini 301 nci Kısa Dönem Er olarak 14 ncü Mekanize Piyade Tugayında tamamlamıştır.

          2015 Yılından itibaren Muğla Devlet Hastanesinde İdari ve Mali Hizmetler Müdürlüğü görevini yürütmekte olup; evli ve iki çocuk babasıdır.